Vítejte ve Škole fitness profesionálů FISAF.cz - předního českého poskytovatele národně i mezinárodně uznávaného vzdělávání ve fitness. Můžeme se pochlubit širokou škálou kvalitních rekvalifikačních vzdělávacích kurzů pro různé styly cvičení. Všechny kurzy jsou speciálně navrženy tak, aby vám co nejlépe pomohly zahájit vaši kariéru v oblasti zdraví a fitness povolání. Ať už hledáte kurz instruktora jógy, aerobiku, body and mind či kurz instruktora ve fitness centru nebo další kurzy, máte jistotu, že jednotlivými kurzy vás budou provázet špičkoví lektoři, kteří ve fitness profesích působí řadu let, ale zároveň sledují nejmodernější trendy a rozvíjí mezinárodní spolupráci ve svých oblastech. Všechny naše kvalifikace jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a garantované mezinárodní organizací FISAF International, jsou také plně podporovány Českou komorou fitness a Českým registrem fitness profesionálů. Byli jsme také organizátory  tří evropských projektů ve vzdělávání a podpoře osob pečujících o děti do 15ti let věku a maminek na MD.  

Pokud vás baví pohyb, sport a zdravý životní styl, můžete se do vzdělávání ve fitness profesích pustit právě tady a teď!

Napište nás prostřednictvím kontaktů na našem webu nebo si přijďte osobně popovídat o vašich možnostech přímo do kanceláře FISAF.cz, kde se vám po předchozí dohodě budeme individuálně věnovat.

TĚŠÍME SE NA VÁS!