Základní informace

  • Karta ALIVE je identifikační průkaz na který je navázán program poskytovaných výhod, které ocení zejména studenti kombinované či jiné neprezenční formy studia, kteří do této doby neměli nárok na průkazy ISIC či IYTC a jejich stávající školní průkazy jim kromě možnosti využití v uzavřeném prostředí školy neposkytovaly další na kartu navázané služby, zejména pak atraktivní slevový program.
  • Kromě studentů je karta ALIVE určena členům sportovních svazů a asociací, kde po vzoru škol funguje jako jedinečná přidaná hodnota ke stávajícím členským průkazům, které do této chvíle neměly velké využití.
  • Každá karta má platnost 12 měsíců nebo akademický rok, podle typu organizace, která ji vydává. Na kartě je vizuálně uvedena platnost a také její unikátní číslo, které Vám umožňuje kartu ALIVE uplatnit i on-line u vybraných obchodníků.
  • Karta ALIVE platí po celé České republice a slevy na ni získáte na více než 1500 místech (stav k 1. 1. 2014). Karta ALIVE přináší svým držitelům rozsáhlou síť výhod po celé České republice včetně pojištění, sportovního vybavení, restauračních zařízení, kaváren, vstupů na kulturní akce, permanentek v lyžařských areálech a mnoho dalších.
  • Karta ALIVE, vám dodá pocit vyjimečnosti. Tato nová karta není hračkou pro každého, není volně k prodeji a pořídit jí lze pouze přes spolupracující partnerské instituce (Vysoké školy, sportovní asociace).
  • Pokud máte zájem kartu ALIVE získat, stačí se zaregistrovat.

Nejnovější prémiové benefity 

Levné tankování

Pro každého, kdo chce tankovat levněji v síti čerpacích stanic po celé ČR. Díky kartě DFC BONUS získáte okamžitou slevu z každého litru pohonných hmot při platbě v hotovosti. Karta je pro držitele ALIVE zdarma.

Více informací →

Katalog slev

Databáze slev je uvedena na www.alive.cz/slevy. V databázi slev je možno nalézt všechny slevy pro držitele karet ALIVE. Databáze slev je pravidelně aktualizována a je JEDINÝM objektivním a aktuálním přehledem slev pro kartu ALIVE v ČR!

Více informací →