FISAF.cz Vás zve na

FISAF JÓGA BASIC

Navigace: Úvod \ Vzdělávací kurzy \ FISAF JÓGA BASIC

1. stupeň: ZÁKLADNÍ

Kurzy 1. stupně jsou základem vzdělávacího programu FISAF.cz a je nutné je absolvovat, abyste mohli pokračovat 2. stupněm ve vámi vybraném rekvalifikačním kurzu.

Cena školení: 5 950 Kč

V ceně je zahrnuté kurzovné, skripta a vystavení diplomu.

Časová náročnost: 55 hodin

Kurz probíhá formou víkendového školení nebo ve vybraném týdnu ve všední dny. Výuka je realizována převážně v OM Jóga studiu, Na Záhonech 24, Praha 4. Prostor pro školení našeho kurzu jógy je vybrán záměrně v jógovém prostředí, upozorňujeme, že studio není vybaveno učebnou, výuka probíhá převážně vsedě na zemi v tzv. čajovně, přizpůsobte této skutečnosti popř. i svoje oblečení. Děkujeme. Studio má příjemnou a klidnou atmosféru. K dispozici je kuchyňka a možnost přespání (cena za noc 150,- Kč), předem nutno domluvit přímo v OM Jóga studiu. Prostředí pro výuku vyhovuje ke spokojenosti klientů i vyučujících již několik let.

Závěrečná zkouška:

  • 1
    Teoretická část
    Písemný výstup v posledním dni kurzu pro ověření aktuálních znalostí. Bez tohoto výstupu neobdržíte diplom pro pokračování ve 2. stupni Instruktora jógy.

Charakteristika kurzu:

Základní kurz vzdělávacího programu Instruktor jógy. Osnovy zahrnují převážně témata - co je jóga, úvod do filozofie jógy, anatomii a fyziologii. Jednotlivé učební bloky jsou obohaceny krátkou praxí - praxe "lotosu", základy a principy ásán, ap. Tímto kurzem musí projít každý, kdo chce pokračovat II. stupněm instruktor jógy u FISAF.cz. Tento kurz neopravňuje k lektorování.

V rámci výuky není oficiálně povolena žádná absence. V případě zdravotních či jiných vážných důvodů je situace řešena individuálně se studentem.

Učební plán:

Pohybový aparát člověka, struktura, tvar a funkce jednotlivých kostí a kloubů, svalové kontrakce, funkce svalů, orientace v dějinách i současném stavu jógy, základní filozofické koncepty, jógová anatomie.

Pro koho je kurz určen?

  • Do kurzu jsou přijati všichni zájemci, kteří previdelně cvičí a mají zájem dále se vzdělávat v oblasti jógy
  • Minimální věk: 16 let (z důvodu náročnosti učiva)

Proč se na kurz přihlásit?

  • Naučte se pedagogicky vést lekce jógy.
  • Získejte znalosti v oblasti anatomie, fyziologie, psychologie, traumatologie člověka.
  • Získejte diplom a pokračujte v dalším vzdělání v oblasti jógy.

S sebou:

Psací potřeby, sportovní oblečení a obuv na cvičení a případně lehké občerstvení a pití.

 

Lektorský tým:

Michaela Svatošová
Michaela Svatošová
lektorka
Mgr. Markéta Makovská
Mgr. Markéta Makovská
lektorka
Mgr. Andrea Smékalová
Mgr. Andrea Smékalová
lektorka
Mudr. Jan Šorf
Mudr. Jan Šorf
Lektor
Martin Wagenknecht
Martin Wagenknecht
lektor