FISAF.cz Vás zve na

Workshop: 
HATHAJÓGA
JAKO LÉČEBNÝ PROSTŘEDEK

Navigace: Úvod \ Vzdělávací kurzy \ HATHAJÓGA JAKO LÉČEBNÝ PROSTŘEDEK

3. stupeň: WORKSHOP

Tento workshop je možné absolvovat samostatně nebo jako 3. stupeň vzdělávání pro získání živnostenského listu.

Cena školení: 2 500 Kč

Časová náročnost: 20 hodin

Školení probíhá v čase 9 - 17 hodin.

Charakteristika kurzu:

Základem duševní pohody je čistota myšlení, vnitřní svoboda, spokojenost a zdravé sebevědomí. Negativní myšlenky a strach vytvářejí nerovnováhu v tělesných a nervových funkcích a stávají se příčinou nemocí a utrpení. Proto usilujeme vždy o to, abychom překonali negativní vlastnosti a smýšlení a postupně rozvinuli pozitivní myšlení a jednání. Naší snahou je rozvíjet vědomí.

Mysl a smysly bychom měli mít pod kontrolou, zatím nás však ovládají, místo abychom my ovládali je. K tomu, abychom mohli mysl kontrolovat, potřebujeme nejdříve vnitřní analýzu a očištění. Potřebujeme vědomí, rozvíjet svoje vědomí tak, abychom si uvědomovali co jsme, co děláme, jak se chováme, že víme, že jsme a že dýcháme.

Tělo a duše jsou spojené nádoby. Napadlo Vás někdy, že dech je tou spojnicí? Že dech je lékem? Že dýchá celé tělo? Že můžeme uchopit dech svými smysly?

Zajímá vás, jaké to je „cítit“ nebo „slyšet“  Jsem a dýchám? naplnit se dechem a zase se vyprázdnit, uchopit tento okamžik a vědět, že….

Vnímání a zakoušení je chvíle, která nás obohacuje a vnitřní prožitek je naplněním tohoto okamžiku. Pomocí dechu a jednoduchých jógových technik se naučíme uvolnit tělo i mysl, zažijeme kouzlo přítomného okamžiku, odhalíme případné bloky, které nám brání ve šťastném a klidném bytí….

Pro koho je kurz určen?

  • Workshop je určen široké veřejnosti.
  • Pro lidi, kteří chtějí získat živnostenský list a stát se profesionálem podnikatelem, tak musíte projít i předchozí dva stupně vzdělávání.

Proč se na kurz přihlásit?

  • Získáte nové zkušeností
  • Pomůže vám to v dalším lektorování i jiných sportů
  • Získáte nové kolegy z workshopu
  • Můžete si vyměňovat zkušenosti se zkušenými lektory
  • Získáte větší přehled

Lektorský tým:

Míša Svatošová
Míša Svatošová
lektorka

S sebou:

Psací potřeby, sportovní oblečení a obuv na cvičení a případně lehké občerstvení a pití.