FISAF.cz Vás zve na

Workshop: 
KRUHOVÝ TRÉNINK

Navigace: Úvod \ Vzdělávací kurzy \ KRUHOVÝ TRÉNINK

3. stupeň: WORKSHOP

Tento workshop je možné absolvovat samostatně nebo jako 3. stupeň vzdělávání pro získání živnostenského listu.

Cena školení: 1 690 Kč

Časová náročnost: 10 hodin

Školení probíhá v čase 12 - 19 hodin.

Charakteristika kurzu:

Tento workshop by měl být inspirací pro instruktory SKUPINOVÝCH, silových forem cvičení, kteří mají znalosti z anatomie a mají praxi ve vedení lekcí využívajících základní aerobní prvky, umí využít rytmizace hudby a znají základy verbální i neverbální komunikace se cvičenci.

Obsahem workshopu není klasické pojetí kruhového tréninku, jedná se o cvičební sestavy, které se dají zahrnout do kategorie kruhových tréninků (pro někoho třeba netypické), využívajících převážně váhu vlastního těla, případně dostupné náčiní (stepy, malé činky, posilovací gumičky, overbaly apod.). Součástí workshopu je prezentace absolventů – jejich vlastní sestavení programu a předvedení ukázky.

Pro koho je kurz určen?

  • Workshop je určen široké veřejnosti.
  • Pro lidi, kteří chtějí získat živnostenský list a stát se profesionálem podnikatelem, tak musíte projít i předchozí dva stupně vzdělávání.

Proč se na kurz přihlásit?

  • Získáte nové zkušeností
  • Pomůže vám to v dalším lektorování i jiných sportů
  • Získáte nové kolegy z workshopu
  • Můžete si vyměňovat zkušenosti se zkušenými lektory
  • Získáte větší přehled

Lektorský tým:

Kateřina Bímanová
Kateřina Bímanová
lektorka

Profesionální instruktorka skupinových aerobních i silových forem cvičení Katka Bímanová vede pravidelné lekce pro širokou veřejnost v Praze i v blízkém okolí, pro své klienty pořádá jednodenní akce s cvičebním programem s názvem Sobota pro zdraví a ve spolupráci s CK Capro pořádá cvičební víkendové pobyty, ale i dovolené se cvičením v tuzemsku a v zahraničí. Nabízené cvičební styly: Bodystyling, Aerobic retro, Pilates, Made in Brazil, Bodypump, Bodybalance, Nordic walking a SM systém. Již patnáct let spolupracuje s Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz jako koordinátorka vzdělávacího programu FISAF a zároveň jako lektorka na různých školeních instruktorů. Její služby lze využít i ve formě individuálních tréninků - tzn. pomáhá klientům s vhodnou cvičební aktivitou při úpravě hmotnosti nebo při výuce správné techniky cvičení.

S sebou:

Sportovní oblečení a obuv, blok i psací potřeby. V případě, že tento workshop absolvujete v rámci svého prodloužení platnosti certifikátu, vezměte si s sebou průkazku FISAF k potvrzení.