FISAF.cz Vás zve na

Workshop: 
SM SYSTÉM

Navigace: Úvod \ Vzdělávací kurzy \ SM SYSTÉM

3. stupeň: WORKSHOP

Tento workshop je možné absolvovat samostatně nebo jako 3. stupeň vzdělávání pro získání živnostenského listu.

Cena školení: 1 690 Kč

Časová náročnost: 10 hodin

Školení probíhá v čase 9 - 17 hodin.

Charakteristika kurzu:

Nabízený jednodenní seminář je pouze seznámením se s touto metodou, s používanými cvičebním pomůckami (posilovací gumou, podložku a tyčemi) a nabízí cvičitelům rozšířit si svůj zásobník cviků zaměřený na prevenci bolesti zad. U účastníků se předpokládají základní znalosti anatomie. 

Lektorka Katka Bímanová se v osnovách jednodenního semináře zaměřuje na praktické ukázky využívané v komerčním cvičení nikoliv na studium principů této metody - k tomu jsou určené kurzy přímo u MUDr. Smíška (smsystem.cz).

Co znamená SM Systém:

SM–Systém je originální cvičební metoda vyvinutá MUDr. Richardem Smíškem určená k léčbě poruch páteře a předcházení těmto poruchám dostatečnou regenarací.

Zkratka SM v názvu metody vyjadřuje slova stabilizace (=S) a mobilizace (=M) – dva základní prvky, z nichž metoda vychází. SM–Systém je cesta, jak aktivním cvičením odstranit bolesti zad, deformity páteře a přetížení velkých kloubů.

Pro koho je kurz určen?

  • Workshop je určen široké veřejnosti.
  • Pro lidi, kteří chtějí získat živnostenský list a stát se profesionálem podnikatelem, tak musíte projít i předchozí dva stupně vzdělávání.
  • Pro účastníky se základní znalostí anatomie

Proč se na kurz přihlásit?

  • Získáte nové zkušeností
  • Pomůže vám to v dalším lektorování i jiných sportů
  • Získáte nové kolegy z workshopu
  • Můžete si vyměňovat zkušenosti se zkušenými lektory
  • Získáte větší přehled

Lektorský tým:

Kateřina Bímanová
Kateřina Bímanová
lektorka

Profesionální instruktorka skupinových aerobních i silových forem cvičení Katka Bímanová vede pravidelné lekce pro širokou veřejnost v Praze i v blízkém okolí, pro své klienty pořádá jednodenní akce s cvičebním programem s názvem Sobota pro zdraví a ve spolupráci s CK Capro pořádá cvičební víkendové pobyty, ale i dovolené se cvičením v tuzemsku a v zahraničí. Nabízené cvičební styly: Bodystyling, Aerobic retro, Pilates, Made in Brazil, Bodypump, Bodybalance, Nordic walking a SM systém. Již patnáct let spolupracuje s Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz jako koordinátorka vzdělávacího programu FISAF a zároveň jako lektorka na různých školeních instruktorů. Její služby lze využít i ve formě individuálních tréninků - tzn. pomáhá klientům s vhodnou cvičební aktivitou při úpravě hmotnosti nebo při výuce správné techniky cvičení.

S sebou:

Sportovní oblečení, obuv na přezutí do sálu (stačí pantofle – cvičí se naboso) a blok i psací potřeby.

 

Reference

V rámci třetího stupně vzdělání pro mě byly kurzy Pilobox, SM Systém, Jóga pro seniory, Nordic Walking a Děti na startu zajímavé a přínosné pro praxi. Kurzy byly dobře organizované a školitelé měli profesionální přístup.

Ing. Barbora JarošováCvičení bez Chyby