FISAF.cz Vás zve na

Workshop: 
ZDRAVOTNÍ PILATES

Navigace: Úvod \ Vzdělávací kurzy \ ZDRAVOTNÍ PILATES

3. stupeň: WORKSHOP

Tento workshop je možné absolvovat samostatně nebo jako 3. stupeň vzdělávání pro získání živnostenského listu.

Cena školení: 1 690 Kč

Časová náročnost: 10 hodin

Školení probíhá v čase 9 - 17 hodin

Charakteristika kurzu:

Pohybem ke zdraví a sebepoznání

Obsah:

Jednodenní workshop pro instruktory skupinových a individuálních lekcí se zaměřením na zdravý, nenásilný a přirozený pohyb bez nutnosti ovládat anatomii, nebo jakékoliv cvičební programy. Nejedná se o žádný populární “fusion” (něco z jógy, něco z pilates atd.). Obsahem jsou, mimo jiné, pochopení správné a zdravé funkce hlubokých i povrchových tkání v těle, bez nutnosti “umět zapojit správný sval”, neoddělitelnost jednotlivých částí těla a jejich vzájemné ovlivňování v gravitačním poli, objasnění problematiky “správného” dýchání při cvičení i v běžném životě, zásobník jednoduchých cviků do lekcí a domácích úkolů, které mohou naši klienti dělat snadno sami doma a dlouhodobě tak přispívat k vlastnímu zdraví a kvalitě života.

 

WORKSHOP ZDRAVOTNÍ PILATES

  1. stupeň vzdělávacího programu FISAF.cz 

Jednodenní workshop pro instruktory skupinových a individuálních lekcí se zaměřením na zdravý, nenásilný a přirozený pohyb. Obsahem je, mimo jiné, pochopení správné a zdravé funkce hlubokých i povrchových tkání v těle, objasnění problematiky “správného” dýchání při cvičení i v běžném životě a zásobník jednoduchých cviků.
Termín: sobota 10. února 2018 / 9:00 – 17:00 hodin

Místo konání:  Studio Lukáš Kolek, Jana Masaryka 26, Praha 2, 3. patro – viz http://www.lukaskolek.cz/

Doprava: MHD - metro A Náměstí Míru - 5 min. / tram. zast. Jana Masaryka - 5 min. V případě dopravy autem, je možnost parkování zdarma ve dvoře, ale je nutné do pátku 9.2.  kontaktovat Lukáše Kolka (777 992 232), který dodá potřebné instrukce.

Lektor: Lukáš Kolek
Stravování: ve studiu není žádný prodej občerstvení, pouze kohoutková voda a varná konvice na čaj a kávu – doporučujeme vzít si jídlo a pití na celý den s sebou nebo koupit v blízkém okolí. Obědová pauza 13.00 – 14:00 hodin.
Vezmi s sebou: pohodlné sportovní oblečení, blok i psací potřeby – cvičební pomůcky i podložky jsou k dispozici.

Pro koho je kurz určen?

  • Workshop je určen široké veřejnosti.
  • Pro lidi, kteří chtějí získat živnostenský list a stát se profesionálem podnikatelem, tak musíte projít i předchozí dva stupně vzdělávání.

Proč se na kurz přihlásit?

  • Získáte nové zkušeností
  • Pomůže vám to v dalším lektorování i jiných sportů
  • Získáte nové kolegy z workshopu
  • Můžete si vyměňovat zkušenosti se zkušenými lektory
  • Získáte větší přehled

Lektorský tým:

Lukáš Kolek
Lukáš Kolek
lektor

S sebou:

Sportovní oblečení a obuv, blok i psací potřeby. V případě, že tento workshop absolvujete v rámci svého prodloužení platnosti certifikátu, vezměte si s sebou průkazku FISAF k potvrzení.