KALENDÁŘ ZÁVODŮ

Přehled všech závodů konaných v letošním roce.

Zobrazit kalendář →

STARTOVNÍ LISTINY

Přehled všech soupisek a startovních listin na jednotlivé závody.

Zobrazit startovní listiny →

VÝSLEDKY

Výsledky ze všech uzavřených soutěží.

Zobrazit výsledky →

REGISTRACE NA ZÁVODY 2017

Abyste se mohli zúčastnit některého ze závodů FISAF.cz je nutné být registrován. Registrace je velmi jednoduchá a rychlá, stačí kliknout na níže uvedený odkaz a vyplnit formulář. Závodníka registruje vždy vedoucí klubu s výjimkou individuálních závodníků bez klubového zázemí staršího 18ti let.

PRAVIDLA A ŘÁDY

Není vám jasný výklad pravidel?
Podívejte se na přesné znění.

Rozhodčí FISAF

SEZNAM

Seznam rozhodčích s kontakty pro zpětnou vazbu.

Zobrazit seznam →

NOMINACE

Stáhněte si soubor PDF, kde najdete rozpis všech nominací.

Zobrazit nominaci →

ZPĚTNÁ VAZBA

Můžete si zažádat o 3 druhy zpětných vazeb. Jaké to jsou?

Více informací →

FISAF International je mezinárodní nevládní organizace existující podle právního rámce zákona č. 116/1985 Sb. , O podmínkách činnosti Organizatons s mezinárodním prvkem, ve znění pozdějších předpisů. FISAF International je mezinárodní, nezávislá, demokratická a nevýdělečná federace věnován sportovním aerobiku, fitness a hip hopu a k rozvoji aerobní a fitness průmyslu na mezinárodní úrovni. FISAF . Mezinárodní vyvíjí svou silnou a stabilní základnu tím, že pokračuje rozšířit svou činnost v činnostech, které poskytují největší přínos pro co největší počet členů Mezi tyto činnosti patří:

  • sportovní aerobik, fitness a hip hop soutěž
  • vzdělávání a certifikace
  • komunikace
  • konvence a veletrhy
  • produkty
  • obchodní sítě

Cíle FISAF International je postoupit mezinárodní spolupráce mezi svými členy ve fitness odvětví, a rozvíjet podmínky pro její úspěšné expanzi v oblasti komerčních i nekomerčních aktivit, zejména: 
a) v oblasti fitness a / nebo formy hip hop pro hospodářskou soutěž a 
b) v oblasti vzdělávání fitness profesionálů s důrazem na zlepšení služeb poskytovaných ve fitness odvětví, a obecně preventivní oblasti, na prosazování aktivní podporu pravidelného cvičení jako součást zdravého životního stylu, nenahraditelnou součástí boje proti nadváhy, obezity a dalších civilizačních chorob.