Přehled kandidátů

Volby proběhnou na Valné hromadě 23. 11. 2018

Aktualizováno 5. 11. 2018

Funkce prezidenta

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Mgr. Jana Havrdová

současná prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz

Životopis →

Komise vzdělávací

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Kateřina Bímanová

Jana Boučková

Helena Felcmanová Vysušilová

Diana Minaříková

Dana Nováková

Andrea Smékalová

Jana Zachariášová

Komise trenérů

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Lucie Balharová

OneClub Brno z.s.

Vlaďka Barešová

Sportovní akademie Čelákovice z.s.

Veronika Buriš

AEROBIC TEAM Praha z.s.

Michaela Diviš

Sportovní klub MK Kladno, z.s.

Eva Fajfrlíková

Aerobik klub LADY Plzeň z.s.

Tereza Fajfrlíková

Aerobik klub LADY Plzeň z.s.

Iva Farářová

JUNIORSKÝ AEROBIK z.s.

Jitka Hofmannová

JUNIORSKÝ FITNESS KLUB, z.s.

Sylva Košacká

Aerobik klub Zlín, z.s.

Michaela Mádrová

Fit studio D

Barbora Ptáčková

Spolek Fitness-center Báry a Hanky Šulcové

Klára Prošková

Sport Academy Kladno

Martina Wudyová

MW Gymnastická škola Mladá Boleslav

Komise sportovně technická

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Lucie Balharová

OneClub Brno z.s.

Veronika Buriš

Aerobic team Praha, z.s.

Michaela Diviš

Sportovní klub MK Kladno, z.s.

Josef Dvořák

Eva Fajfrlíková

Aerobik klub LADY Plzeň z.s.

Iva Farářová

JUNIORSKÝ AEROBIK z.s.

Jana Hájková

Magdaléna Husáková

AEROBIC DANCERS Kladno, z.s.

Martin Pergl

T.J. Sokol Poděbrady

Taťána Šotková

Hanka Šulcová

Spolek Fitness-center Báry a Hanky Šulcové

Jana Zachariášová

Komise krajských vedoucí

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Lucie Balharová

Jihomoravský kraj

Romana Beranová

Jihočeský kraj

Jana Boučková

Liberecký kraj

Eva Fajfrlíková

Plzeňský kraj

Iva Farářová

Hlavní město Praha

Jitka Hofmannová

Ústecký kraj

Iva Chalupníčková

Pardubický kraj

Michaela Mádrová

Hlavní město Praha

Jana Svatošová

Moravskoslezský kraj

Nikola Šťastná

Zlínský kraj

Hana Toufarová

Jihomoravský kraj

Eva Trhoňová

Středočeský kraj

Komise kontrolní

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Vladimíra Koreňová

Diana Minaříková

Lenka Vajsová

Dagmar Zitová

Fit Studio D

Komise Česko se hýbe

Níže jsou uvedeni kandidáti, kteří potvrdili svou kandidaturu.

Lucie Ajchlerová

Jana Bízková

Jana Boučková

Klára Jandová

Eva Trhoňová