DĚTSKÁ JÓGA

Co se naučíte

Na workshopu zažijete hravost a účinky dětské jógy na vlastní kůži a budete se tak moci lépe o svůj zážitek podělit s dětmi.

Čekají vás tři ukázkové lekce a jejich rozbor- pro předškoláky, školáky a rodiče s dětmi, několik způsobů, jak sestavit dětskou lekci a kdy se který hodí, blok, jak učit děti pozdrav slunci a několik sestaviček na toto téma včetně motivačních básniček a obrázků, blok, jak učit děti relaxovat a meditovat, zásobník asan vhodných pro děti, návod ke vstupům do pozic, který děti zaujme i motivuje, zásobník jógových her pro každou příležitost, inspirace na relaxační tvoření. Workshop je vhodný i pro absolventy rekvalifikace Instruktor základních pohybových aktivit a další zájemce.

Minimální věk od 18 let

Do kurzu jsou přijati všichni zájemci, kterým je minimálně 18 let, mají ukončené střední vzdělání dle Zák. č. 561/2004 Sb., Školský zákon, ve znění pozdějších předpisů. Workshop může absolvovat zájemce po dovršení 18ti let věku.

Nejbližší termín školení

5. listopad - inspirace

25. - 26. listopad

Místo konání: 

Yoga a Pilates studio - Fit s Luckou, Praha 10

Časová dotace:

9 - 17 hodin

Cena kurzu:

3 490,- Kč

2 490,- Kč (inspirace)

 

Osnovy kurzu

  • Ukázkové lekce
  • Sestavení dětské lekce jógy
  • Sestavy vč. motivace pomocí básniček
  • Jak učit děti relaxovat
  • Zasobník asán pro děti
  • Jógové hry pro děti
  • Inspirace pro relaxační tvoření
  • INSPIRATIVNÍ JEDNODENNÍ PROGRAM
  • Rozšíření základního kurzu dětské jógy (jeho absolvování není podmínkou) o další zajímavé prvky. Budeme se věnovat nejen hravým technikám, motivací dětí ke cvičení a oblíbeným tématům, ale i managementu hodin. Důležitou součástí budou i dotazy, které vyplývají z vaší vlastní praxe s dětmi.

Kurzem Vás budou provázet

Lektorský tým

Instruktor jógy

Co o nás říkají absolventi kurzu

Reference

Skvěle připravené, poutavé, 100% přínosné, úžasná lektorka, která vám nepapouškuje návody, ale vychází z vlastních zkušeností. Pokud jí něco chybí, zkrátka to sežene nebo vyrobí. Z Daniely jsem byla nadšená, je vidět, že ví o čem mluví, má jasno v tom proč kterou věc jak dělá, zároven je otevřená jiným názorům a postojům. Je vidět, že je hodně zapálená, což z ní dělá odborníka, poskytly mi spoustu nápadů, tipů a variant, které určitě využiju. Doporučuju..
anonymní absolvent
Lektorka velice příjemná, velmi komunikativní, předala nám mnoho nových znalostí a zkušeností.
anonymní absolvent
Daniela Fremuntová je profesionálka ve svém oboru. ŠKolení mě velmi inspirovalo a mohu doporučit pro zájemce o dětskou jógu. Děkuji.
Zuzana Dušková
Daniela byla naprosto skvělá. Školení bylo velmi profesionální.
anonymní absolvent