DĚTSKÁ JÓGA

Co se naučíte

Na workshopu zažijete hravost a účinky dětské jógy na vlastní kůži a budete se tak moci lépe o svůj zážitek podělit s dětmi.

Čekají vás tři ukázkové lekce a jejich rozbor- pro předškoláky, školáky a rodiče s dětmi, několik způsobů, jak sestavit dětskou lekci a kdy se který hodí, blok, jak učit děti pozdrav slunci a několik sestaviček na toto téma včetně motivačních básniček a obrázků, blok, jak učit děti relaxovat a meditovat, zásobník asan vhodných pro děti, návod ke vstupům do pozic, který děti zaujme i motivuje, zásobník jógových her pro každou příležitost, inspirace na relaxační tvoření. Workshop je vhodný i pro absolventy rekvalifikace Instruktor základních pohybových aktivit a další zájemce.

Minimální věk od 18 let

Do kurzu jsou přijati všichni zájemci, kterým je minimálně 18 let, mají ukončené střední vzdělání dle Zák. č. 561/2004 Sb., Školský zákon, ve znění pozdějších předpisů. Workshop může absolvovat zájemce po dovršení 18ti let věku.

Nejbližší termín školení

připravujeme termín na jaro 2024..

Uzávěrka přihlášek je 14 dní před konáním kurzu!

Místo konání: 

Yoga a Pilates studio - Fit s Luckou, Praha 10

Časová dotace:

9 - 17 hodin

Cena kurzu:

3 490,- Kč

2 490,- Kč (inspirace)

 

Osnovy kurzu

  • Ukázkové lekce
  • Sestavení dětské lekce jógy
  • Sestavy vč. motivace pomocí básniček
  • Jak učit děti relaxovat
  • Zasobník asán pro děti
  • Jógové hry pro děti
  • Inspirace pro relaxační tvoření
  • INSPIRATIVNÍ JEDNODENNÍ PROGRAM
  • Rozšíření základního kurzu dětské jógy (jeho absolvování není podmínkou) o další zajímavé prvky. Budeme se věnovat nejen hravým technikám, motivací dětí ke cvičení a oblíbeným tématům, ale i managementu hodin. Důležitou součástí budou i dotazy, které vyplývají z vaší vlastní praxe s dětmi.

Kurzem Vás budou provázet

Lektorský tým

Instruktor jógy

Co o nás říkají absolventi kurzu

Reference

Skvěle připravené, poutavé, 100% přínosné, úžasná lektorka, která vám nepapouškuje návody, ale vychází z vlastních zkušeností. Pokud jí něco chybí, zkrátka to sežene nebo vyrobí. Z Daniely jsem byla nadšená, je vidět, že ví o čem mluví, má jasno v tom proč kterou věc jak dělá, zároven je otevřená jiným názorům a postojům. Je vidět, že je hodně zapálená, což z ní dělá odborníka, poskytly mi spoustu nápadů, tipů a variant, které určitě využiju. Doporučuju..
anonymní absolvent
Lektorka velice příjemná, velmi komunikativní, předala nám mnoho nových znalostí a zkušeností.
anonymní absolvent
Daniela Fremuntová je profesionálka ve svém oboru. ŠKolení mě velmi inspirovalo a mohu doporučit pro zájemce o dětskou jógu. Děkuji.
Zuzana Dušková
Daniela byla naprosto skvělá. Školení bylo velmi profesionální.
anonymní absolvent