E-Book zdarma

Proč se stát instruktorem jógy

Náš e-book "Proč se stát instruktorem jógy" vás provede fascinujícím světem jógy a nabídne vám podrobný pohled na důvody, proč byste měli zvážit tuto kariéru. Prozkoumáme význam jógy jako cesty ke zdraví, harmonii a osobnímu rozvoji, a ukážeme vám, jaký vliv můžete mít na životy svých klientů a studentů. Získáte také náhled na vlastní růst a vývoj, který tato cesta přináší, a zjistíte, jakým způsobem můžete být součástí  jóga komunity. Pokud hledáte smysluplnou a obohacující kariéru, e-book "Proč se stát instruktorem jógy" je pro vás skvělým průvodcem.

Nejbližší kurzy a workshopy jogy v našem studiu

0601

INSTRUKTOR JÓGY

6.1. 2024 09:00 - 19.5. 2024Jóga a pilates studio, Fit s Luckou
Náš rekvalifikační kurz Instruktora jógy s 12ti letou tradicí v ČR je…
2001

YÓGA A AJURVÉDA V PRAXI

20.1. 2024 - 10.3. 2024Fit s Luckou, Turnovského 10, Praha 10
Yoga a áyurvéda vycházejí ze společných filosofických základů a mají v oblasti náhledu…

Reference

od našich absolventů jogy

Tento kurz byl pro mne poznáním, že jóga není jen o rozbalení podložky a cvičení ásan, je to mnohem více – je to životní filozofie, souhrn pravidel, kterými by se člověk (nejen jogín) měl v životě řídit. Mnozí očekávali, že bude více jógové praxe; já zastávám názor, že na tomto základním stupni jsou tyto informace včetně základů anatomie zapotřebí. Tyto vědomosti jsou inspirací nejen pro ty, kteří chtějí jít cestou výuky jógy, ale i pro běžně praktikující.
Petra H.instruktorka Jogy
S paní Hubačovou byla bezproblémová a rychlá komunikace. Je velmi milá a dotváří tak z celé party lektorů a zázemí kurzů. Lektoři v kurzu nám dali všichni odborné vedení a profesionální přístup. Za sebe bych hodnotila, že přístupem to přesahovalo rámec kurzu, působilo to na mě, že nám lektoři vytvářejí velmi přátelskou a bezpečnou atmosféru. Ani u jednoho lektora mě nenapadlo, že by v kurzu nebyl užitečný, nebo mi nepředal vůbec nic. Jsem velmi ráda, že jsem si k absolvování kurzu vybrala FISAF. Poznala jsem zde skvělé lektory, skvělé kolegy. Vedení lekcí a požadavky na studium nás jako skupinu stmelilo. Osobně mám pocit, že mě kurz mnohé naučil a dal mi spoustu nových poznatků. Určitě mě velmi obohatil na osobní rovině. Jsem velmi vděčná, že jsem zde potkala lektora Honzu Šorfa. Díky němu se má jógová praxe rozrostla o mnoho cenných aspektů, které mě posouvají dále i jako lektora.
Kristýna L. lektorka pilates a jogy
Jsem velmi vděčný za možnost absolvovat kurz jógy s Lucií Rychetskou. Celý kurz byl skvělým zážitkem, který mi poskytl hluboké pochopení jógy a jejího významu v životě. Lucka je mimořádně inspirativní učitel. Její znalost jógy a schopnost ji předávat je ohromující. Díky této zkušenosti jsem si vytvořil pevný základ pro vlastní praxi jógy a také se cítím připravený vést své vlastní hodiny jógy.
Tereza K. lektorka jogy

Sledujte nás na sociálních sítích