Krizová situace stále trvá a my se snažíme vymyslet co dál

Soutěže jsou stále vypsané a termíny přihlášek stále platí, ale jak to bude dál a jak budeme dále postupovat? Na to se pokusíme nalézt odpověď při plánovaném Skype Meetingu, který je naplánován na čtvrtek 16. dubna.

Meeting proběhne s členy odborných komisí FISAF.cz

  • Jak naložíme se soutěžemi v prvním pololetí roku?
  • Budou některé soutěže nahrazeny?
  • Budou nějaké soutěže přidány?
  • Bude prodloužena soutěžní sezóna?

Nejen tyto otázky padnou do diskuze a doufáme, že se nám podaří najít co nejoptimálnější cestu a řešení pro zvládnutí letošní „krize“.

Všichni víme, že termín, kdy budou akce povoleny je zatím nejistý. Je tedy třeba předpokládat, že situace bude nadále pokračovat a zákaz bude přetrvávat.

12 Features That Make Skype for Business the Ideal Solution

Jako další otázka se nabízí…

Jak to bude s Mistrovstvím světa a s možností cestovat za hranice za účelem sportovní reprezentace? To je zatím ještě daleko, ale určitě budeme čekat na každou změnu v nařízení vlády. To, ale nebude předmětem našeho jednání. Konání MS je na rozhodnutí FISAF International.

Bez názvu

Co kartičky ALIVE?

Stejně jako my všichni se i firma na výrobu karet ALIVE potýká s omezením svého provozu. Nyní se čeká na dodávku plastů, na které se karty tisknou. Dodávka natištěných karet je nám přislíbena do konce května, samozřejmě s prodlouženou platností. O distribuci karet do Vašich klubů Vás budeme informovat dle aktuální situace.Děkujeme za pochopení.

Ti co mají kartičku stále platnou jí mohou bez omezení užívat. Licenční kód karty je prodloužen na další rok dle Vaší registrace.

Denisa Sládková
Office asistentka FISAF.cz
Komentáře