ŠKOLA FITNESS PROFESIONÁLŮ FISAF.CZ

Máme unikátní třístupňový vzdělávací systém s akreditací MŠMT ČR nabízíme možnost stát se profesionálním instruktorem ve fitness oborech.  Našim klientům poskytujeme volbu mezi rekvalifikačními kurzy nebo workshopy a možnost neustálého osobního růstu.

Získáte nejen odborné znalosti na vysoké úrovni, ale i Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní neomezenou platností na vázanou živnost nebo Osvědčení  o získání profesní kvalifikace.  

Nabízené kurzy

Osnovy kurzů obsahují teorii i praxi, naučí vás vést skupinové lekce i individuální tréninky a připraví vás na cestu k vlastnímu podnikání v oblasti fitness.

Systém vzdělávacích kurzů

 

K získání rekvalifikace je třeba projít tří stupňovým vzdělávacím systémem.
Rekvalifikace je dokončena po absolvování 155 vyučovacích hodinách.

Základní kurzy - 55 vyuč. hodin

Tento kurz je základem pro zahájení celé rekvalifikace. Bez něj nelze absolvovat kurzy pokročilé. Jedná se o všeobecnou výuku v oblasti anatomie a fyziologie.

(Kurz zakončen závěrečnou zkouškou)

Pokročilé kurzy - 60 vyuč. hodin

Pokročilý kurz lze absolvovat po dokončení základního kurzu. Zde si zvolíte jednu z rekvalifikací, které se následně budete chtít věnovat. V pokročilém kurzu se budete věnovat teorii a praxi vybrané rekvalifikace.

(Kurz zakončen závěrečnou zkouškou)

Workshopy - 10 nebo 20 vyuč. hodin

Tyto kurzy slouží jako další hodiny k dokončení jednotlivých rekvalifikací nebo jako samostatné vzdělání, kde si doplníte a rozšíříte znalosti např. o nové trendy nebo o cvičení s novými pomůckami formou praktických lekcí.

Novinky z oblasti vzdělávání

Jaké cvičení bude podle odborníků letos nejvíc trendy? Více příznivců a další rozšíření čeká na intenzivní tréninky…
Celý článek
Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro…
Celý článek
Oblast bříška je jednou z nejproblematičtějších partií těla, která trápí každou ženu. Obzvláště po porodu břišní svaly…
Celý článek
Stejně jako oblečení či auta podléhá módě i cvičení. Fitka musí nabízet stále nové a nové aktivity,…
Celý článek

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Naše projekty

sport
Projekt je zaměřený na podporu zdravého životního stylu a aktivního pohybu jako nedílné součásti každodenní péče o zdraví. V době, kdy je každý druhý Čech ohrožen nadváhou či obezitou, se snažíme ROZHÝBAT CELÉ ČESKO a prostřednictvím propagace pravidelné přiměřené fyzické aktivity nastartovat proces ozdravení tloustnoucí české populace.
pohybová skladba
Soutěž je určena pro mateřské, základní a střední školy, školní kluby a školní volnočasové aktivity a její primární náplní a cílem je formou pohybu a tance motivovat děti a mládež v různých věkových kategoriích (od 5 do 18 let) k fyzické aktivitě a ukázat jim, že aktivní trávení volného času je zábava.
Celonárodní projekt všeobecné sportovní přípravy "Děti na startu" je věnovaný dětem ve věku 4 - 9 let. Jedná se  o děti malé, velké, subtilní či s nadváhou, děti sportovně založené nebo naopak. U všech dětí chceme především probudit radost z pohybu.