Vítejte ve ŠKOLE FITNESS PROFESIONÁLŮ FISAF.CZ

Máme unikátní třístupňový vzdělávací systém s akreditací MŠMT ČR nabízíme možnost stát se profesionálním instruktorem ve fitness oborech.  Našim klientům poskytujeme volbu mezi rekvalifikačními kurzy nebo workshopy a možnost neustálého osobního růstu.

Získáte nejen odborné znalosti na vysoké úrovni, ale i Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní neomezenou platností na vázanou živnost nebo Osvědčení  o získání profesní kvalifikace.  

Naše rekvalifikační kurzy

Osnovy kurzů obsahují teorii i praxi, naučí vás vést skupinové lekce i individuální tréninky a připraví vás na cestu k vlastnímu podnikání v oblasti fitness.

Systém vzdělávacích kurzů

 

K získání rekvalifikace je třeba projít tří stupňovým vzdělávacím systémem.
Rekvalifikace je dokončena po absolvování 155 vyučovacích hodinách.

Základní kurzy - 55 vyuč. hodin

Tento kurz je základem pro zahájení celé rekvalifikace. Bez něj nelze absolvovat kurzy pokročilé. Jedná se o všeobecnou výuku v oblasti anatomie a fyziologie.

(Kurz zakončen závěrečnou zkouškou)

Pokročilé kurzy - 60 vyuč. hodin

Pokročilý kurz lze absolvovat po dokončení základního kurzu. Zde si zvolíte jednu z rekvalifikací, které se následně budete chtít věnovat. V pokročilém kurzu se budete věnovat teorii a praxi vybrané rekvalifikace.

(Kurz zakončen závěrečnou zkouškou)

Workshopy - 10 nebo 20 vyuč. hodin

Tyto kurzy slouží jako další hodiny k dokončení jednotlivých rekvalifikací nebo jako samostatné vzdělání, kde si doplníte a rozšíříte znalosti např. o nové trendy nebo o cvičení s novými pomůckami formou praktických lekcí.

Novinky z oblasti vzdělávání

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Prohlédněte si i ostatní webové stránky

Webové stránky střešní organizace FISAF.cz a dalších projektů.

Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz je střešní organizací projektů Česko se hýbe, Děti na statu a Česko se hýbe ve školách. Sdružuje více jak 90 sportovních klubů a 2 500 závodních členů ve sportovním a fitness aerobiku.

www.fisaf.cz

Česko se hýbe je projekt Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, zaměřený na podporu zdravého životního stylu a aktivního pohybu jako nedílné součásti každodenní péče o zdraví. V době, kdy je každý druhý Čech ohrožen nadváhou či obezitou, se snažíme ROZHÝBAT CELÉ ČESKO a prostřednictvím propagace pravidelné přiměřené fyzické aktivity nastartovat proces ozdravení tloustnoucí české populace.

www.ceskosehybe.cz

Celonárodní projekt "Děti na startu" je věnovaný dětem ve věku 4 - 9 let.  Jedná se  o děti malé, velké, subtilní či s nadváhou, děti sportovně založené nebo naopak. U všech dětí chceme především probudit radost z pohybu.

www.detinastartu.cz