Vyberte si nejlepší cestu k Vašemu vzdělání

Základní kurz

Fitness základ

Kurz, v němž se naučíte základy anatomie i fyziologie, je určen pro všechny, které tento obor zajímá a samostatně ho nabízíme těm, kdo se chtějí připravit na profesní zkoušku či chtějí studovat fitness dále – u dalších vzdělávacích organizací.

Více informací

Přípravné kurzy na PROFESNÍ ZKOUŠKU

Bez absolvování závěrečné profesní zkoušky Vás tyto kurzy neopravňují k vystavení živnostenského listu.

Trenér sportovního aerobiku

S naším kurzem nejenže splníte všechna kritéria pro úspěšné absolvování zkoušky, ale stanete se trenérem sportovního aerobiku a fitness týmů, na kterého se budou zájemci o aerobik obracet kvůli jeho odborným znalostem.

Více informací

Instruktor základních pohybových aktivit

Získáte hluboké porozumění pro psychologii a pedagogiku ve sportu. Od základních principů komunikace až po pokročilé techniky motivace a vedení cvičebních jednotek - to vše zahrnuje náš komplexní vzdělávací program.

Více informací

Přihlásit se k odběru novinek

Workshopy

Pokud se toužíte vzdělávat dál a rozšiřovat si své znalosti, můžete se zúčastnit našich workshopů. Nabízíme jich mnoho, jsou maximálně praktické a určené našim absolventům i široké veřejnosti, která se zajímá o zdravý životní styl.

Děti na startu - základní kurz

Pojďte společně s námi budovat projekt, který naučí děti pohybovým návykům již od 4 let věku. Pomůžeme dětem, aby byly zdravé, šťastné a plné energie!

Více informací

Děti na startu - Inspirativní seminář

Jste pedagog, trenér či asistent našeho projektu Děti na startu nebo chcete cvičit s dětmi? Právě pro vás je určen tento nadstavbový workshop. Naši odborníci se s vámi podělí o cenné zkušenosti z praxe, které v příručkách nenajdete. Poskytnou Vám nespočet nápadů a inspirace pro cvičení s dětmi. Doba trvání workshopu je podle zaměření - 5 - 10 vyuč. hodin

Více informací

Děti na startu - Hry všestrannosti

Máme tu pro vás online aplikaci, která vám krok za krokem ukáže, jak uspořádat nezapomenutelnou sportovní akci pro děti všech věkových kategorií. A nejlepší na tom je, že se to můžete naučit během jediného školení.

Více informací

Motoricko funkční seminář

Od základů motorických funkcí až po pokročilé techniky, které vám pomohou dosáhnout maximálního výkonu vašich závodníků. Naučte se od zkušených profesionálů, kteří mají za sebou léta praxe v oblasti sportovního aerobiku a poskytnou vám cenné rady.

Více informací

Školení nových rozhodčích

Představujeme vám exkluzivní školení rozhodčích, které vás vybaví nejenom důkladnými znalostmi pravidel, ale i schopností rozpoznat uměleckou hodnotu výkonů a férově posoudit technickou dokonalost.

Více informací

Asistent trenéra do 18 let

Chceš se v budoucnu stát trenérem? Pomáháš hlavnímu trenérovi na trénincích? Chceš vědět více jak na to? Studuješ "peďák"? 
Tak právě pro tebe je naše školení! Obsahem kurzu je až 95% praxe. 

Více informací

Kruhový trénink

Workshop je určen pro všechny instruktory, i pro začínající, kteří zvažují vést lekce skupinových cvičení. Během workshopu získáte nejen inspiraci v oblasti silových forem cvičení, ale dozvíte se praktické zkušenosti z komunikace a práce s klientem.

Více informací