Pohodlí při sportu i během menstruace? Zkuste speciální sportovní tampón

Značka Ria jako první přichází s inovací, která nabízí komfort všem aktivním ženám, i když mají své dny. V čem jsou Ria tampóny SPORT speciální a proč by je měla mít každá sportovkyně vždy při ruce?
Menstruace je pro všechny ženy náročné období, které doprovází celá řada nepříjemných pocitů a omezení. Pokud patříte mezi ty šťastnější a dokonce i při menstruaci máte dost sil podávat sportovní výkony, určitě už máte vyzkoušené, že tampóny jsou pro tuto příležitost pohodlnější než vložky. Po tampónu sáhne při fyzické aktivitě až 62 % žen.

 

Nyní se s tampóny Ria SPORT už nemusíte bát, že se vám stane nehoda a tampón proteče.
Tampóny Ria SPORT jsou unikátní v tom, že neprotečou ani při intenzivní fyzické aktivitě a už na první pohled vypadají jinak.. Mají osm speciálních drážek, které dokáží odvést tekutinu spolehlivě dovnitř tampónu, kde ji uzamknou. Díky speciálním drážkám mají i větší absorpční plochu, která poskytuje vyšší ochranu. Tampón navíc při nasáknutí drží stabilnější tvar, a proto je tím nejlepším pomocníkem při sportovní aktivitě. A pokud tampón vydrží i takovou zátěž, jakou je pohyb při sportu, můžete se na něj maximálně spolehnout i při běžných aktivitách.

Ria tampóny SPORT jsou k dostání po šestnácti kusech hned ve dvou verzích – Ria tampóny SPORT Normal a Ria tampóny SPORT Super.

Denisa Sládková
Office asistentka FISAF.cz
Komentáře