Zábava a osvěžení na plné koule s 10% slevou v Tapi Tea

Tapi-Tea

Nuda, žízeň nebo mlsná už vás v obchodním domě budou nahánět marně. Tapi Míchačky, jak se nazývají míchané nápoje v Tapi Tea, vám zaručí nevšední osvěžující zážitek s pořádnou dávkou zábavy.

Pokud hledáte obyčejné pití, jste vedle. Tapi Tea je nápoj, který má koule a to doslova. Jeho základ tvoří prvotřídní zelený nebo černý čaj doplněný o ovocné pyré, popřípadě mléčnou esenci v podobě kokosu, čokolády a podobně.

Nejvíce pozornosti však upoutávají právě koule, které se povalují na dně kelímku. Mohou být buď s ovocnou náplní uvnitř, či žvýkavé. To už záleží na vaší volbě. Srkají se speciálním tlustým brkem, jehož pomocí se vám do úst dostane neopakovatelná kombinace chutí, kterou si sami vyberete.

Pokud neholdujete kulatým tvarům, je možnost si do nápoje naložit unikátní želé. To je k dispozici stejně jako koule hned v několika příchutích a rozhodně vaše chuťové pohárky nezklame.

Na výběr je hned několik typů nápojů. Podle složení či podle exkluzivní chuťové složky. Mezi nejoblíbenější napříč celou republikou patří Tapi Míchačky. Že byste ale dostali přístroj proti schnutí malty, se bát nemusíte. Míchačky jsou nápoje složené ze dvou příchutí a chutnají tak, že si mezi zákazníky získaly prvenství v oblíbenosti.

Právě Tapi Míchačky můžete získat při předložení karty ALIVE s 10% slevou.

Pro více informací klikejte na: www.tapitea.cz

Denisa Sládková
Office asistentka FISAF.cz
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.