Mgr. Jana Havrdová

Její sportovní kariéra se započala již na počátku devadesátých let minulého století, když se jí podařilo dosáhnout na první místo v latinsko-amerických tancích a stala se tak juniorskou mistryní republiky.

V dalších letech získala titul Miss cvičitelka, a také byla členkou družstva, jemuž se podařilo zvítězit na národním mistrovství v aerobiku. Je rovněž držitelkou mistrovského titulu v kategorii týmového step aerobiku.
Vzdělání, které ji umožnilo předávat své sportovní zkušenosti dál získala v Německu.

Iniciovala a následně i pomáhala zorganizovat Pražský maraton v aerobiku.
Je autorkou cvičebních programů, které byly v určité době k dostání na videokazetách.

Už v lednu 2004 nastoupila na Českou televizi, kde ji diváci ostatně mohou vídat dodnes. Je součástí moderátorského týmu pořadu Sama doma. Její moderátorskou kolegyní je Martina Hynková Vrbová.

Mezi lety 2007 a 2008 pracovala také jag roup fitness coordinator ve společnosti Holmes Place. Od října 2013 byla téměř deset let prezidentkou FISAF International a v září 2008 se stala prezidentkou Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, kde je činná i v současnosti. Kromě toho je také od října 2011 prezidentkou České komory fitness o.s

Mimo těchto aktivit na poli fitness a aerobiku se rovněž viceprezidentkou Hospodářské komory České republiky. Tou se stala v červnu roku 2023.