Rozhodčí

Seznam rozhodčích, nominace a informace ke zpětným vazbám.

Seznam rozhodčích FISAF.cz

Andreoli Brentonbrentonandreoli@gmail.com
Boučková Janajana.bouckova@tfnet.cz
Dvořáčková Terezadvorackovatereza@seznam.cz
Hájková Janahajkova.janicka@seznam.cz
Hofmannová Jitkajitka.fitness@seznam.cz
Hrazánková Milušehrazankova.m@centrum.cz
Janalíková Žanetajanalik.zaneta@seznam.cz
Kubišová Blankablanka.kovacova@email.cz
Michalovská Renátarenata.michalovska@gmail.com
Novotný Otakaraerobic-dvojka@volny.cz
Panská Šárkaspanska@seznam.cz
Prošková KláraKlarkaproskova@seznam.cz
Pergl Martinm.pergl@centrum.cz
Sluková Veronikave.slukova@gmail.com
Skopová Mariemskopca@email.cz
Šotková Taťánatana.sotkova@seznam.cz
Šťastná Nikola nikola.kosacka@gmail.com
Šulcová Hankahankasulcova@seznam.cz
Trhoňová Eva eva.trhonova@gmail.com
Vajsová Lenkalenkavajs@seznam.cz
Wudyová Martinam_wudyova@volny.cz
Zachariášová Janazacha@volny.cz
Zitová Dagmarzitovad@seznam.cz

Zpětné vazby od rozhodčích

Max.1 týden PO ZÁVODĚ

Rozhodčí si uchovávají svoje poznámky ze závodů po dobu jednoho týdne. Pokud chce trenér zpětnou vazbu, musí o ni požádat konkrétního rozhodčího. Rozhodčí dává zpětnou vazbu, která se vztahuje jen ke kritériím postu daného rozhodčího.

Osobní návštěva

Další formou zpětné vazby je návštěva rozhodčího přímo v klubu, kde se rozhodčí vyjadřuje ke všem hodnotícím kritériím.

Rozbor videa

Třetí možností je zpětná vazba pomocí zaslaného videa, kde rozhodčí opět hodnotí všechna kritéria.

Ceník zpětných vazeb

Rozbor po závodech
200 Kč/sestava
Osobní návštěva
600 Kč/hodina
Rozbor videa
500 Kč/sestava