Evropská elita sportovního aerobiku a fitness zavítala do Prahy!

V neděli 4. 6. 2023 proběhlo ve Sportovním centru Řepy v Praze pod taktovkou světové organizace sportovního aerobiku a fitness FISAF International finále Mistrovství Evropy, kde se utkaly hvězdy v kategoriích kadetů, juniorů, mládeže, dospělých i Masters!  Přestože se nezúčastnil silný tým Ruské federace, na startu se objevilo téměř 500 talentovaných závodníků ze 6 evropských zemí

Úžasný úspěch českých reprezentantek!

Viktorie Prokopová z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcových obhájila své loňské evropské zlato a Tereza Človečková z SK Studio Sport a Zdraví Rýmařov všechny překvapila svým skvělým výkonem a odváží si bronz! Stříbrnou medaili si do Belgie odváží Luka Torfs z Vibe Aerobic Team.

Královská kategorie mužů!

Mezi dospělými muži zvítězil francouzský šampion David Orta, stříbro a bronz zůstávají v České republice! Gratulujeme Jáchymu Hanákovi z MV Teamu Univerzity Tomáše Bati za skvělé 2. místo a Marku Šotolovi z FIT STUDIA 21 za zasloužený bronz!

Návrat Adély Citové, tentokrát v kategorií párů!

Největší gratulace patří Adéle Citové s Tomášem Absolonem z Juniorského fitness klubu Louny. Dva velmi zkušení a úspěšní závodníci spojili své síly a získaly zlatou medaili! Stříbrem ocenil mezinárodní panel rozhodčích Jáchym Hanáka a Annu Polákovou z MV Team Univerzity Tomáše Bati, bronz Alexandra Vodáková a Tereza Človečková z AK Olomouc.

Fantastická tria!

Skvělé výsledky jsme zaznamenali i v kategorii dospělých trojic, kde zvítězily Veronika Frantová, Eva Matějovičová a Tereza Miková z Aerobic Teamu Praha! Stříbrnou příčku vybojovali talentovaní Veronika Holešovská, Anna Poláková a Vít Vlach z One Club Brno. A bronz putuje do Belgie k Nele Boddin, Evie De Schepper a Jitske Meeuwens z Teamu RheAxion.

Veronika Frantová, Eva Matějovičová a Tereza Miková

Od loňské mistryně světa k letošní mistryni Evropy!

Nicol Ullrichová z Fitness Center Báry a Hanky Šulcových získala titul Mistryně Evropy v kategorii Youth Women!

Nicol Ullrichová

Vysoká kvalita fitness týmů i bez ruských reprezentantů!

Obrovskou radost zažily závodnice z AEROBIC TEAM Praha, které po druhém místě z předkol v kategorii Fitness aerobik porazily tradičně silný belgický tým RheAxion Kategorii Petite vyhrály FORMULE z AK Olomouc a titul mistryň Evropy z kategorie step získal tým Folklór z  BM FITNESS Havlíčkův Brod

Mladší generace českých závodníků opět skvělá!

Neuvěřitelné výkony předvedla řada závodníků mladších věkových kategorií! Loňská mistryně světa a Evropy v kategorii Junior Women, naše úžasná Aneta Bedrnová z Aerobic team Butterfly, obhájila svůj titul mistryně Evropy! V kategorii kadet vyhrála Agáta Veselá z Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Gratulujeme všem reprezentantům Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, kteří potěšili více než 1000 diváků v pražské hale v Řepích svou odvahou a fantastickými výkony ve 4 věkových a 7 soutěžních kategoriích. Děkujeme také všem trenérům a rodičům za dlouhodobou podporu a pomoc, které si velmi vážíme!